Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe

Setki modeli do wyboru

Gadżety reklamowe i upominki firmowe to bardzo efektywny nośnik reklamy. To także narzędzie marketingowe skuteczne w budowaniu przewagi konkurencyjnej i kreowaniu pozytywnego wizerunku każdej firmy. Atrakcyjny i praktyczny gadżet reklamowy bardzo często staje się nieodłącznym towarzyszem użytkownika, nierzadko przekazywany jest on także z „ręki do ręki”. Dzięki temu zasięg przekazu reklamowego jest bardzo wysoki, a informacja o firmie trafia do bardzo szerokiego kręgu odbiorców. Dlatego gadżety reklamowe należy traktować jako inwestycję pozwalającą na kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa oraz pozyskanie nowych klientów.

W naszej ofercie znajdzuje się bardzo szeroki asortyment gadżetów, podzielonych na określone kategorie. Wszystkie oferowane przez nas gadżety posiadają jednak wspólne cechy: są tanie, użyteczne, a przede wszystkim posiadają miejsce przeznaczone na Twoje logo i przekaz reklamowy. Nanosimy je poprzez grawerowanie, tampodruk, sitodruk lub termotransfer. Sposób znakowania zalezy od materiału danego gadżetu reklamowego. Gadżety produkujemy ekspresowo i w praktycznie dowolnych wolumenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami dostępnych gadżetów reklamowych. Znajdują się one w lewej części strony, którą teraz oglądasz. W katalogach tych znajdziesz wszystkie gadżety dostępne na polskim rynku.

Katalog nr 1 to zbiór najbardziej popularnych gadżetów – znajdziesz w nim długopisy, kubki, torby reklamowe, pamięci USB ze znakowaniem oraz wszelkiego rodzaju narzędzia, zawieszki i breloki reklamowe.

Katalog nr 2 (XD) to wybór gadżetów klasy Premium, przeznaczonych dla klientów, którzy chcą obdarować swych kontrahentów czymś wyjątkowym i niestandardowym.

Katalog nr 3 - VWC - to ciekawa oferta w zakresie akcesoriów alkoholowych, opakowań, a przede wszystkim win oraz alkoholi wysokoprocentowych, których nie znajdziesz w sprzedaży sklepowej. Zapewniamy również znakowanie opakowań do alkoholi, a także znakowanie bezpośrednio na butelkach (poprzez grawer).

Ceny podane w katalogach są jedynie orientacyjne. Zawsze możesz liczyć na bardzo korzystny rabat, który uzależniony jest od zamawianego wolumenu oraz metody znakowania i miejsca dostawy.

Jeśli wśród naszych produktów nie ma gadżetu reklamowego odpowiadającego Twoim oczekiwaniom, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Przygotujemy indywidualną ofertę, zawierającą propozycje gadżetów dostosowanych do Twoich preferencji.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych!


Zaufali nam m.in.